Odszedł z Legii i nie spełnił oczekiwań. Wróci do Polski?
W Polsce spędził ponad trzy lata. W tym czasie zdążył zagrać w dwóch klubach, a nawet zdobyć koronę króla strzelców. Po przenosinach do Portugalii wiedzie mu się znacznie gorzej i mimo kilkuletniego kontraktu, już wkrótce ma pożegnać się z klubem. Jako coraz bardziej realna jest określana możliwość jego powrotu nad Wisłę. Najłagodniej mówiąc, Marc Gual nie podbił portugalskich boisk. Jego powrót na Półwysep Iberyjski okazał się kompletnie nieudany i kwestią […]