Rafał Grodzicki

Grodzicki: Chcemy w Śląsku zbudować mocną i szeroką kadrę
Betclic 1. Liga

Grodzicki: Chcemy w Śląsku zbudować mocną i szeroką kadrę

Śląsk Wrocław razem z Wisłą Kraków awansował bezpośrednio do Ekstraklasy, choć w przypadku tej drużyny jakiś czas temu nie było to oczywiste, bo zespół Ante Simundzy był niżej w tabeli. W programie „Giki&Wąs” głos zabrał Rafał Grodzicki, dyrektor sportowy Śląska. Odniósł się m. in. do swoich słów, że nie będą teraz raczej wydawać pieniędzy i opowiedział o planach transferowych wrocławskiego klubu.  O ile Wisła bardzo długo przewodziła w tabeli, o tyle Śląsk […]
Jakub Radomski
31
Reklama
Reklama
Ekstraklasa

Prezes Śląska: Nie jestem „Anty Grodzicki”. To uczciwa decyzja [WYWIAD]

Kamil Warzocha
41
Prezes Śląska: Nie jestem „Anty Grodzicki”. To uczciwa decyzja [WYWIAD]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ekstraklasa

Grodzicki wbija szpilkę Baldzie. „Lepiej ściągnąć mniej piłkarzy, ale bardziej jakościowych”

Mikołaj Wawrzyniak
14
Grodzicki wbija szpilkę Baldzie. „Lepiej ściągnąć mniej piłkarzy, ale bardziej jakościowych”
Reklama
  • 1
  • 2