Grodzicki: Chcemy w Śląsku zbudować mocną i szeroką kadrę
Śląsk Wrocław razem z Wisłą Kraków awansował bezpośrednio do Ekstraklasy, choć w przypadku tej drużyny jakiś czas temu nie było to oczywiste, bo zespół Ante Simundzy był niżej w tabeli. W programie „Giki&Wąs” głos zabrał Rafał Grodzicki, dyrektor sportowy Śląska. Odniósł się m. in. do swoich słów, że nie będą teraz raczej wydawać pieniędzy i opowiedział o planach transferowych wrocławskiego klubu. O ile Wisła bardzo długo przewodziła w tabeli, o tyle Śląsk […]