Oto Rada Nadzorcza Ekstraklasy na przyszły sezon. Jest Kulesza
Podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy spółki Ekstraklasa SA, które odbyło się w środę, 3 czerwca, wybrana została nowa Rada Nadzorcza. Organ ten będzie nadzorował funkcjonowanie spółki zarządzającej najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce w przyszłym sezonie. Nowa Rada Nadzorcza – kto wszedł w jej skład? Zgodnie ze statutem spółki, wybór członków odbywa się co roku według ściśle określonych reguł. Pewne miejsce w tym gronie […]