Iga Świątek rozbiła Naomi Osakę. Znakomity mecz Polki
Iga Świątek grająca z Naomi Osaką. To miał być hit dzisiejszego wieczoru w Rzymie. A wyszło jednostronne spotkanie i dominacja. Ostatecznie jednak nam to nie przeszkadza, bo stroną, która dominowała, była Polka. Iga sprawiła lanie podopiecznej Tomasza Wiktorowskiego, nie mając dla byłego trenera żadnej litości. To był po prostu genialny mecz naszej tenisistki. Iga Świątek rozbiła Naomi Osakę Wcześniej grały ze sobą trzy razy. Raz lepsza była Osaka, […]