Powrót do najgorszych meczów. Iga Świątek poza Roland Garros
W 2019 roku, w swoim debiucie w Roland Garros, Iga Świątek doszła do IV rundy i w niej odpadła w meczu z Simoną Halep. Potem jej najgorszym wynikiem był ćwierćfinał. Przez kolejnych sześć edycji ani razu nie odpadła przed nim. Aż do dziś. Jej pogromczynią okazała się Marta Kostiuk, ale… wydaje się, że tak naprawdę główną rywalką Igi była dziś ona sama. Nie pierwszy raz w ostatnich latach. Iga Świątek poza Roland […]