Legia przeprosiła kibiców. I przedstawiła dyrektora sportowego
Marcin Herra – prezes zarządzający Legii Warszawa – wystosował list otwarty do kibiców stołecznego klubu. Działacz przeprosił fanów za rozczarowujące wyniki w sezonie 2025/26 i odpowiedział o zmianach zachodzących w Legii. – Zakończyliśmy sezon, który był dla Legii Warszawa rozczarowaniem. Wyniki były dużo gorsze, niż wszyscy oczekiwaliśmy. Klub znalazł się w trudnej sytuacji sportowej i organizacyjnej – zaczął Herra. – Najtrudniejszy był czas zmian […]