Finał w Rzymie nie dla Igi Świątek. Szkoda trzeciego seta…
Iga Świątek nie będzie miała szansy po raz czwarty w karierze wygrać turnieju w Rzymie. Polka, która zasygnalizowała powrót do dobrej formy, przegrała w półfinale w trzech setach z Eleną Switoliną. Szkoda zwłaszcza trzeciej partii, bo Świątek w trzech gemach serwisowych Ukrainki miała okazje na przełamanie. Ale nie wykorzystała ich. W finale Switolina zagra z Coco Gauff. Świątek przystępowała do meczu ze Switoliną po dwóch świetnych w swoim wykonaniu meczach. W Rzymie rozbijała wcześniej Naomi Osakę […]