Polak odchodzi z klubu! Spędził w nim ostatnie pięć lat
Kończy się dość spory etap w karierze polskiego bramkarza. W obecnym klubie przez pięć lat zaliczył blisko 150 występów. Właśnie ogłoszono, że doświadczony golkiper z mistrzostwem Polski na koncie w przyszłym sezonie będzie bronił barw nowego zespołu. Nie jest wykluczone, że po 14 latach zdecyduje się na powrót do Polski. Australijski klub Macarthur poinformował, że zarząd podjął decyzję o nieprzedłużeniu wygasającego kontraktu z Filipem Kurto. Polak w ekipie z Sydney spędził ostatnie […]