Aarhus i Fenerbahce. Gorzej wylosować się nie dało
Grono potencjalnych przeciwników nie było zbyt szerokie, a druga runda eliminacji Ligi Mistrzów to nie miejsce, by trafić na kompletnie amatorskie drużyny. Jednak zarówno Lech, jak i Górnik trafiły na rywali najmocniejszych spośród wszystkich możliwych! Mocarstwowe plany może czasem pokrzyżować banalny brak szczęścia w losowaniu. Choć czasem działa to w drugą stronę, jak wtedy, gdy łut szczęścia dziesięć lat temu ułatwił znacząco awans do Ligi Mistrzów Legii Warszawa. […]