FC Midtjylland

Midtjylland odrzuciło 20 mln euro! Perełka trafi do Premier League?
Inne ligi zagraniczne

Midtjylland odrzuciło 20 mln euro! Perełka trafi do Premier League?

Alexander Sorloth, Ousmane Diomande, Gustav Isaksen, Artem Dowbyk czy Frank Onyeka. Wszystkich tych zawodników łączy jeden klub, a mianowicie FC Midtjylland. Duńczycy pokazują od dobrych kilku lat, że potrafią sprzedawać piłkarzy za bardzo solidne pieniądze. Tego lata mogą jednak pobić swój rekord sprzedażowy. Mają bowiem w składzie prawdziwą perełkę, za którą spływają oferty w okolicach 20 mln euro.  Wilki wypuściły w świat wielu ciekawych […]
Braian Wilma
4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama