Ligowcy zdecydowali: Najbardziej lubią, gdy sędziuje im Marciniak
Z pewnością wielu kibiców nie ma podobnego zdania, ale piłkarze nie mają wątpliwości, że Szymon Marciniak jest najlepszym arbitrem na poziomie Ekstraklasy. Sędzia, mający w dorobku choćby czynny udział w finale mistrzostw świata, pozostawił w tyle resztę konkurencji. Z kolei na drugim biegunie znalazł się Bartosz Frankowski. Stacja Canal+Sport zadała wszystkim ligowcom pytania w różnych kategoriach, dotyczących ostatniego sezonu Ekstraklasy. Jednym z nich była kwestia sędziów, a tu doceniony został Szymon […]