Plebiscyt Weszło: wybieramy Orły i Nieloty Sezonu! [LIVE]

Jakub Radomski

24 maja 2026, 19:25 • 1 min czytania 9

Reklama
Plebiscyt Weszło: wybieramy Orły i Nieloty Sezonu! [LIVE]

Zanim w poniedziałek wieczorem ruszy Gala Ekstraklasy, zapraszamy na plebiscyt Weszło. Za nami bardzo ciekawy sezon, a teraz razem z Wami wybierzemy Orły i Nieloty Sezonu! W studiu znani i lubiani: Kowal, Paweł Paczul, Kuba Białek i Przemek Michalak. Program rusza o 19.30. W nim sporo będzie zależeć od Was. Połączymy się też z Wojciechem Mońką z Lecha Poznań i Jasminem Buriciem z Zagłębia Lubin. 

Reklama

 

9 komentarzy
Jakub Radomski

Bardziej niż to, kto wygrał jakiś mecz, interesują go w sporcie ludzkie historie. Najlepiej czuje się w dużych formach: wywiadach i reportażach. Interesuje się różnymi dyscyplinami, ale najbardziej piłką nożną, siatkówką, lekkoatletyką i skokami narciarskimi. W wolnym czasie chodzi po górach, lubi czytać o historiach himalaistów oraz je opisywać. Wcześniej przez ponad 10 lat pracował w „Przeglądzie Sportowym” i Onecie, a zaczynał w serwisie naTemat.pl.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Bundesliga

Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Maciej Piętak
3

Ekstraklasa

Reklama
Bundesliga

Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Maciej Piętak
3