Magiera: Pokazywaliśmy, jak grać z Realem na przykładzie zespołów z dołu LaLiga
– Analizę zaczęliśmy przed pierwszym meczem. Nie pokazywaliśmy, jak grać z Realem na przykładzie Bayernu czy innych topowych drużyn, bo trzeba sobie powiedzieć jasno, że to nie nasz poziom. Bardziej na mecze z drużynami z dolnych rejonów tabeli LaLiga – mówił na konferencji przed meczem Legii z Realem trener Jacek Magiera, któremu towarzyszył dziś Bartosz Bereszyński. O decyzji UEFA o zamknięciu trybun: Magiera: – Dla nas to bardzo trudna decyzja, którą jednak trzeba zaakceptować. To będzie […]
redakcja
• 3 min czytania
0