Ładny gest kibiców pierwszoligowca. Pożegnali piłkarzy

Aleksander Rachwał

16 maja 2026, 21:14 • 1 min czytania 1

Reklama
Ładny gest kibiców pierwszoligowca. Pożegnali piłkarzy

Na miły gest zdecydowali się kibice pierwszoligowej Stali Rzeszów podczas ostatniego domowego meczu w tym sezonie. Fani podziękowali za grę zawodnikom, którzy po sezonu odejdą z klubu.

Reklama

W końcówce sezonu Stal Rzeszów już o nic nie walczy. Zespół prowadzony przez Marka Zuba jest już pewien, że nie spadnie z ligi, wie też, że nie ma szans na zajęcie miejsca oznaczającego grę o awans do Ekstraklasy. Mecz z Wieczystą nie był więc okazją do świętowania, natomiast zawodnicy Stali i tak mogą go ciepło wspominać.

Kibice Stali Rzeszów pożegnali piłkarzy. „Dziękujemy i powodzenia”

Przede wszystkim ci, którzy po sezonie zmienią klubowe barwy, a będzie takich co najmniej sześciu. Dla nich kibice Stali przygotowali na tę okazję specjalny transparent.

Kądziołka, Wachowiak, Łyczko, Łysiak, Warczak, Synoś – dzięki i powodzenia! – czytamy na nim.

Kontrakty całej szóstki wygasają wraz z końcem sezonu. Przyszłość trzech z nich jest już znana – Szymon Kądziołka w kolejnej kampanii będzie zawodnikiem Polonii Bytom, Patryk Warczak i Michał Synoś przeniosą się do Górnika Zabrze. Losy Karola Łysiaka, Szymona Łyczki i Krystiana Wachowiaka powinny wyjaśnić się w najbliższym czasie.

Reklama

 

Reklama

Fot. Newspix

1 komentarz
Aleksander Rachwał

Zainteresowany futbolem od kiedy jako 10-latek wziął wolne w szkole żeby zobaczyć pierwszy w życiu mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Na szczęście później zobaczył też Ronaldo wygrywającego mundial, bo mógłby nie zapałać uczuciem do piłki. Niegdyś kibic ligi hiszpańskiej i angielskiej, dziś miłośnik Ekstraklasy i to takiej z gatunku Stal Mielec – Piast Gliwice w poniedziałkowy wieczór.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Betclic 1. Liga

Reklama