Patryk Warczak

Ładny gest kibiców pierwszoligowca. Pożegnali piłkarzy
Betclic 1. Liga

Ładny gest kibiców pierwszoligowca. Pożegnali piłkarzy

Na miły gest zdecydowali się kibice pierwszoligowej Stali Rzeszów podczas ostatniego domowego meczu w tym sezonie. Fani podziękowali za grę zawodnikom, którzy po sezonu odejdą z klubu. W końcówce sezonu Stal Rzeszów już o nic nie walczy. Zespół prowadzony przez Marka Zuba jest już pewien, że nie spadnie z ligi, wie też, że nie ma szans na zajęcie miejsca oznaczającego grę o awans do Ekstraklasy. Mecz z Wieczystą nie był więc okazją do świętowania, natomiast zawodnicy Stali i tak mogą […]
Aleksander Rachwał
1
Reklama