Polacy już jedną nogą na igrzyskach! Pokonali Argentynę w czterech setach
Cele dla polskich siatkarzy przed spotkaniem z Argentyną były dwa. Ten mniej wygórowany brzmiał: wygrać dwa sety. To bowiem gwarantowało, że Argentyńczycy nie wyprzedzą nas w tabeli. Ten drugi, nieco trudniejszy do osiągnięcia, to wygrać całe spotkanie. Tak jak i 21 poprzednich, bo od tylu meczów Biało-Czerwoni pozostawali niepokonani. Przedłużenie tej passy miało nam otworzyć drzwi do igrzysk olimpijskich na tyle szeroko, byśmy mogli wsunąć przez nie jedną nogę. I choć nie ustrzegli się […]
Sebastian Warzecha
• 6 min czytania
5