Duszpasterstwo dumne z Tomasiaka. „Pan poniósł cię daleko!”
Cała Polska trzymała kciuki za Kacpra Tomasiaka w poniedziałkowy wieczór, ale niektórzy szczególnie. Do tego grona z pewnością należeli członkowie Duszpasterstwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Okazuje się bowiem, że nasz skoczek jest także ministrantem i lektorem w kościele. Profil Duszpasterstwa w niedzielę opublikował post ze zdjęciem, na którym nasz przyszły medalista olimpijski uczestniczy w procesji Bożego Ciała. Kacper Tomasiak jako ministrant. Wsparcie od bielskiego duszpasterstwa „Otoczmy modlitwą, Lektora […]
Przemysław Michalak
• 2 min czytania
39