Runjaic: Wielki respekt dla Termaliki

redakcja

Autor:redakcja

31 sierpnia 2022, 09:23 • 1 min czytania

Reklama
Runjaic: Wielki respekt dla Termaliki

Legia Warszawa wywiązała się z roli faworyta w wyjazdowym meczu Pucharu Polski z Bruk-Bet Termaliką, ale dopiero po dogrywce. Mimo to trener Kosta Runjaic był zadowolony i przy okazji docenił klasę pierwszoligowca.

Reklama

 – Wielki respekt dla Termaliki, która też walczyła do końca, włożyła w to cały wysiłek. To był wyrównany mecz. Puchary rządzą się swoimi prawami i tworzą własne historie – w tym sezonie, w Pucharze Polski, chcemy spróbować napisać swoją – komentował, cytowany przez Legia.net.

 – Bardzo chcieliśmy awansować do kolejnej rundy. Odnieśliśmy, jako Legia, pierwsze zwycięstwo w Niecieczy. Te wszystkie okoliczności sprawiają, że jestem naprawdę szczęśliwy, ale i trochę zmęczony. Teraz musimy skupić się na piątkowym, domowym meczu z Radomiakiem, dostaniemy duże, świetne wsparcie od naszych kibiców. Mam nadzieję, że też będzie to udany wieczór, postaramy się zakończyć ten tydzień sukcesem – dodał Runjaic.

WIĘCEJ O LEGII WARSZAWA:

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank