Góralski: „Nie dam sobie wmówić, że jestem tylko łamignatem”

redakcja

Autor:redakcja

06 kwietnia 2022, 18:00 • 2 min czytania

Reklama
Góralski: „Nie dam sobie wmówić, że jestem tylko łamignatem”

Jacek Góralski na łamach „Przeglądu Sportowego” opowiedział o swoich odczuciach odnośnie sytuacji ze spotkania ze Szwecją, gdy mógł opuścić murawę z czerwoną kartką na koncie. Jego zdaniem, ten faul przydał się biało-czerwonym.

Reklama

– Po tym faulu sędzia nakazał mi usunąć się za boisko, bo i mnie trochę noga zabolała. I wtedy słyszałem, że trener mocnymi słowami mnie przestrzega przed jakimś głupstwem. Ale odpowiedziałem po swojemu. Coś w stylu: „Trenerze, trzeba ostro z nimi! Pakować się w nich!”. Jak to w gigantycznych emocjach. A trener: „Góral”, co ty k***a wygadujesz?! Zostało siedem minut, a w przerwie cię zmieniam. Niczego nie odwal!”. Nie mam do niego pretensji za zmianę, lecz nie dam też sobie wmówić, co próbują niektórzy fachowcy, że jestem łamignatem i nic więcej – zaznaczył Góralski.

– W życiu nie dostałem bezpośredniej, czerwonej kartki! – dodał. – A do żółtej, ze Szwedami grało mi się naprawdę dobrze i uważam, iż swoje zadanie wykonywałem sumiennie. Powiem więcej – po moim wejściu Karlstrom zaczął grać ostrzej i przypłacił to faulem na Grześku Krychowiaku, po którym dostaliśmy karnego.

Jacek Góralski rozegrał jak dotąd 18 meczów w narodowych barwach. Zdobył jednego gola.

WIĘCEJ O REPREZENTACJI POLSKI:

Reklama

fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank