Robert Lewandowski się nie zatrzymuje i w pierwszej połowie meczu zdobył swoją 21. ligową bramkę w tym sezonie. Za kilka minut rozpocznie się druga połowa.
![Robert Lewandowski z kolejnym trafieniem w Bundeslidze [WIDEO]](https://static.weszlo.com/cdn-cgi/image/width=1920,quality=85,format=avif/wp-content/uploads/2021/12/firo041221BVBFCB22-scaled.jpg)
W dziewiątej minucie Bayern Monachium wyprowadził groźną kontrę, w której kluczową rolę odegrał Thomas Muller. Niemiec dostrzegł w tłumie Roberta Lewandowskiego, który bez większych problemów pokonał bramkarza FC Koeln. Dla Polaka było to już łącznie 298. trafienie w Bundeslidze.
Przed momentem zakończyła się pierwsza połowa. FC Koeln przegrywa u siebie 0:2. Autorem drugiego trafienia dla mistrzów Niemiec był Corentin Tolisso.
https://twitter.com/futbolextran250/status/1482362591410372612
WIĘCEJ O ROBERCIE LEWANDOWSKIM:
- Lewandowski w trójce najlepszy w plebiscycie FIFA The Best
- NAGRODY WESZŁO 2021. Lewandowski po raz dziewiąty, Papszun po raz drugi
- Lewandowski najlepszy na świecie, zjazd Piątka, dobry rok Polaków w MLS
Fot. NewsPix