Podział punktów w Kielcach

redakcja

Autor:redakcja

04 czerwca 2021, 22:17 • 1 min czytania

Reklama
Podział punktów w Kielcach

Podziałem punktów zakończył się pierwszy z piątkowych meczów I ligi. Korona Kielce przyjmowała u siebie Widzew Łódź – w starciu dwóch drużyn, które o nic nie grają, żadna nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. 

Reklama

Jako pierwsi bramkę strzelili gospodarze – a konkretnie Jacek Podgórski, który wykorzystał rzut karny podyktowany kilka minut przed przerwą. Na wyrównanie kibicom Widzewa przyszło czekać bardzo długo, bo aż do 86. minuty meczu. Wtedy to Karol Czubak, grający dzisiaj pełne 90 minut, zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie. Dla Widzewa to już szósty kolejny mecz bez zwycięstwa – zdaje się, że trener Marcin Broniszewski musi powoli godzić się z tym, że w nowym sezonie drużynę poprowadzi już ktoś inny.

KORONA KIELCE – WIDZEW ŁÓDŹ 1:1 (1:0)

Podgórski 42′ – Czubak 86′

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank