Początek rewolucji pod Klimczokiem

redakcja

Autor:redakcja

25 maja 2021, 16:33 • 1 min czytania

Reklama
Początek rewolucji pod Klimczokiem

Informacja, którą podawaliśmy już wczoraj, dzisiaj została oficjalnie przekazana również przez klub. Po nieudanej misji ratowania Ekstraklasy dla Podbeskidzia, trener Robert Kasperczyk kończy pracę dla „Górali”. Jego umowa nie zostanie przedłużona, wraz z nim odejdzie jego sztab, a misję powrotu do najwyższej ligi otrzyma już ktoś inny.

Reklama

– W swoim drugim pobycie w bielskim klubie trener Kasperczyk na ławce trenerskiej zasiadł 16 razy z bilansem 4 zwycięstw, 4 remisów i 8 przegranych meczów. Wraz z odejściem trenera rozwiązany zostanie cały dotychczasowy sztab szkoleniowy. Bardzo dziękujemy trenerowi oraz jego współpracownikom za pracę dla klubu i podjęcie wyzwania w trudnym dla Podbeskidzia momencie. Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej! – czytamy na stronie Podbeskidzia.

Nie jest wielką tajemnicą, że to dopiero początek zmian. Poza Kasperczykiem, drastyczne zmiany dotkną również drużyny, o czym pisaliśmy kilka dni temu. Kontrakty wygasają Sierpinie (jest już w Koronie), Rzuchowskiemu, Modelskiemu, Osyrze, Danielakowi, Niepsujowi, Bierońskiemu, Miakuszce, Wilsonowi, Tulio, Mamiciowi, Ubbinkowi i Baszłajowi. Zainteresowanie klubów Ekstraklasy budzą Rafał Janicki (ma w kontrakcie klauzulę, dzięki której po spadku może odejść), Maksymilian Sitek czy Marko Roginić.

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank