David Kopacz spadł z 2.Bundesligi

redakcja

Autor:redakcja

08 maja 2021, 15:08 • 1 min czytania

Reklama
David Kopacz spadł z 2.Bundesligi

David Kopacz spadł z 2.Bundesligi. Były piłkarz Górnika Zabrze w tym sezonie reprezentował zespół Wurzburger Kickers. Jego drużyna przegrała dziś kluczowy mecz z Osnabruck, Polak grał 26 minut.

Reklama

Kopacz sam nie miał jakiegoś bardzo złego sezonu, przynajmniej jak na to, czego się po nim spodziewaliśmy – a nie spodziewaliśmy się cudów. Kopacz w tym sezonie zanotował 6 asyst i 3 bramki. Został najlepszym asystentem drużyny, nikt również nie był od niego lepszy w klasyfikacji kanadyjskiej.

To każe sądzić, że mimo spadku drużyny akurat Kopacz na tym poziomie może zostać.

Kopacz to były reprezentant polskiej młodzieżówki. W zeszłym sezonie w Górniku zrobił jedną asystę w 23 meczach, choć często wchodził z ławki.

Fot. NewsPix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank