Rzeźniczak w Wiśle Płock do 2022 roku

redakcja

Autor:redakcja

25 marca 2021, 10:37 • 1 min czytania

Reklama
Rzeźniczak w Wiśle Płock do 2022 roku

Daniel Craig, ekhm, to znaczy Jakub Rzeźniczak podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock obowiązujący do końca następnego sezonu. Klub przedstawił tę informację w naprawdę kreatywny sposób. Lubimy to. Co do samego zawodnika – polski obrońca spędzi w Płocku trzeci sezon. Na tę chwilę ma już na koncie 31 występów, będąc w ostatnim czasie kluczową częścią defensywy ekipy trenera Sobolewskiego. Niedziwne więc, że klub chciał przedłużyć współpracę. 

Reklama

https://twitter.com/WislaPlockSA/status/1375009679097614337

W tym sezonie Rzeźniczak rozegrał 14 spotkań i strzelił jedną bramkę z Piastem Gliwice. Według naszych not to trzeci najlepszy piłkarz w składzie płocczan. W wywiadzie dla Weszło powiedział: – Ja nadal jestem w ESA, w dobrej drużynie, czerpię z gry wielką radość. Jedyne takie myśli o zakończeniu kariery miałem, gdy  zdrowie przestało mi dopisywać. Kontuzje w takim wieku piłkarza zmuszają do przemyśleń. Generalnie wychodzę z założenia, że trzeba patrzeć na życie z optymizmem.

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank