Tureckie media: Galatasaray będzie chciało ściągnąć Grosickiego

redakcja

Autor:redakcja

07 listopada 2011, 15:33 • 1 min czytania

Reklama
Tureckie media: Galatasaray będzie chciało ściągnąć Grosickiego

Jak informują tureckie media, trener Galatasaray Stambuł Fatih Terim planuje wzmocnienia na przerwę zimową. Dziś przewijają się dwa nazwiska – Roman Pawluczenko (Tottenham) i Kamil Grosicki. Negocjacje w sprawie ściągnięcia „Grosika” miałyby się zacząć w najbliższych tygodniach. Pisaliśmy ostatnio, że greckich i tureckich mediów nie warto lekceważyć, bo w tych krajach nikt przed dziennikarzami nie robi głupich tajemnic, więc zapewne coś jest na rzeczy.
Abstrahując od tego, czy do transferu faktycznie dojdzie, nawet taki artykuł jest dowodem, że Grosicki w Turcji radzi sobie świetnie. Sivasspor to nie jest klub czołówki, raczej takie nasze Podbeskidzie. Jeśli mimo to media umieszczają „Grosika” w Galatasaray, to musi się tam naprawdę bardzo wybijać. Wyobraźcie sobie, że w Polsce ktoś by napisał: „Robert Demjan do Wisły”. Raczej zostałby uznany za wariata. A tam się pisze o Grosickim i nikogo to nie dziwi.

Reklama

To będzie naprawdę zabawne, kiedy zbyt słaby na reprezentację Polski zawodnik przejdzie do Galatasaray za jakieś pięć milionów euro…

Najnowsze

Reklama
Bundesliga

Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Maciej Piętak
4

Weszło

Reklama