Czy obsada sędziowska jest tajna?

redakcja

Autor:redakcja

15 października 2010, 18:13 • 1 min czytania

Reklama
Czy obsada sędziowska jest tajna?

Dziennik Bałtycki, pytanie: „Wszystko wskazuje na to, że derby będzie sędziował M. Górecki. Zapamiętaliście go z pewnością, bo nie podyktował dla Lechii karnego w Bełchatowie”.
Tomasz Kafarski, trener: „Zapamiętaliśmy go z gorszej strony, każdy może popełniąć błędy. Ważne, aby wyciągnąć wnioski”.

Reklama

To fragment dzisiejszego artykułu, na który uwagę zwrócił jeden z naszych czytelników. Skoro gazeta wyszła dzisiaj, to znaczy, że tekst musiał powstać najpóźniej wczoraj, może nawet wcześniej. Tymczasem PZPN obsadę sędziowską podał w piątek. Aż nasuwa się pytanie – czy obsada sędziowska znów, jak w dawnych czasach, jest tylko tajeminicą Poliszynela? „Wszystko wskazuje na to, że będzie sędziował Górecki”. To znaczy, co wskazuje? Gwiazdy się tak układają? Wyszło z kart? Wróżka przepowiedziała? Co wskazywało, że będzie sędziował Górecki do momentu, kiedy PZPN ogłosił obsadę?

Czy piątkowe ogłaszanie sędziowskiej ma jakikolwiek sens, czy to tylko teatrzyk?

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Wisła najlepsza na świecie. Nagroda za specjalną ofertę dla kibiców

AbsurDB
0
Wisła najlepsza na świecie. Nagroda za specjalną ofertę dla kibiców

Weszło

Reklama