Wawrzyniak może grać, żądamy walkowerów!

redakcja

Autor:redakcja

15 grudnia 2009, 19:57 • 1 min czytania

Reklama

Jakub Wawrzyniak uratowany. Jego sprawą BفYSKAWICZNIE zajął się Trybunał Arbitrażowy ds. sportu w Lozannie i wydał BفYSKAWICZNY wyrok. Jak poinformował „FN” Kubuś od 5 lipca 2009 roku może czynnie wykonywać futbolowo-podobne ruchy. Ł»ądamy powtórzenia wszystkich meczów Legii od początku sezonu, ponieważ nie mógł w nich uczestniczyć uprawniony zawodnik (skoro walkowery należą się za nieuprawnionego zawodnika, to jak zweryfikować nieuprawniony brak uprawnionego?).
Tylko pogratulować tego tempa działań trybunału. Mogli rozstrzygnąć, że Wawrzyniakowi należy skrócić dyskwalifikację, jak już odcierpi całą. Bo tak naprawdę to te trzy miesiące w jego wypadku zamieniły się w miesięcy jedenaście (biorąc pod uwagę przerwę w naszej ekstraklasie).

Reklama

Teraz pozostaje nam jeszcze czekać na sprawę ŁKS-u – może będzie jak z Wawrzyniakiem i okaże się, że mógł grać w ekstraklasie od lipca. Mógł, ale nie grał (no i jeszcze ukradli mu pieniądze za 7. miejsce w ekstraklasie).

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Weszło

Reklama