Najgorsza nazwa stadionu już znana

redakcja

Autor:redakcja

10 grudnia 2009, 15:11 • 1 min czytania

Reklama
Najgorsza nazwa stadionu już znana

Najgorszą nazwę stadionu już znamy – PGE Arena Gdańsk. Gorzej brzmiałoby chyba tylko IFFHS Arena Gdańsk, ale na szczęście stowarzyszenie szalonych statystyków akurat nie ma wolnych 35 milionów złotych.
Jednocześnie mamy rozstrzygnięty konkurs na najgłupsze spożytkowanie pieniędzy. 35 milionów złotych? W pięć lat? PGE? Co oni chcą? Sprzedać więcej prądu? Kupujcie prąd tylko w PGE? Nikt inny nie ma tak dobrego prądu jak my? Precz z konkurencją, energia tylko z PGE? Już widzimy te kolejki.
– Po co pani stoi?
– Po prąd, oczywiście! Od PGE!
– Oj, żeby tylko dla wszystkich starczyło…

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Weszło

Reklama