O co chodzi w metaforze Piechniczka?

redakcja

Autor:redakcja

02 grudnia 2009, 20:19 • 1 min czytania

Reklama

Antoni Piechniczek: – W dorosłej piłce można nauczyć się wiele, ale nie myślenia. To trzeba od dziecka wpajać. Kształtowanie myślenia pomaga później w podejmowaniu ważnych decyzji na boisku. Ważne jest też odpowiednie podejście. Często tłumaczę zawodnikom: nie bądź handlarzem, bo to za mało. Bądź przedsiębiorcą. Ale widocznie większość woli być handlarzami.

Reklama

Czym waszym zdaniem różni się handlarz od przedsiębiorcy?

a) nie tylko kupuje mecze, ale też sprzedaje
b) nie tylko sprzedaje, ale też kupuje
c) sprzedaje, kupuje, a także przekonuje kolegów
d) organizuje handel meczami, w których sam nie gra
e) ustawia przynajmniej pięć wyników tygodniowo
f) zarządza korupcją w całych rozgrywkach

Jak mówi Antek, „to trzeba od dziecka wpajać”.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Weszło

Reklama