Wisła Kraków i jej gigantyczny budżet na bramkarza

redakcja

Autor:redakcja

29 listopada 2009, 16:29 • 1 min czytania

Reklama

Wisła Kraków postanowiła nie kończyć fascynującej telenoweli pod tytułem „Szukamy bramkarza”. Jako że w telenowelach najlepsi są Brazylijczycy, ostatnio w jednym z odcinków gościnnie wystąpił Marcelo Moretto.
Już wiadomo, że były bramkarz Benfiki i AEK Ateny nie wystąpi w Wiśle, ponieważ ktoś w klubie najwyraźniej sądził, iż ten chłopak ma „Białą Gwiazdę” w sercu i zgodzi się grać nawet za darmo. Dla Wisły – marzącej o Lidze Mistrzów – za drogi okazał się golkiper, na którego trzeba było wydać:

Reklama

– 130 tysięcy euro netto za rok kontraktu (podstawa)
– 2 tysiące euro wyjściówki
– 50 tysięcy jednorazowej prowizji

Wow. Nieprawdpodobne pieniądze jak na zespół marzący o grze w Lidze Mistrzów. To Erzgebirgue Aue płaci więcej. Cała nadzieja, że Jacek Kazimierski lada chwila kogoś wyszkoli (jak tylko znajdzie chwilkę).

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Weszło

Reklama