Kiedy i z kim spotkał się Lato?

redakcja

Autor:redakcja

29 października 2009, 17:20 • 1 min czytania

Reklama

– Chcemy rozmawiać z kandydatami na selekcjonera, z każdym z osobna, spokojnie i rzeczowo. Przede wszystkim o wizji prowadzenia drużyny i o naszych oczekiwaniach. To ma być trener, który będzie przygotowywał biało-czerwonych do mistrzostw Europy 2012, na których chcemy odegrać ważną rolę, dlatego wybór musi być szczególnie starannie przemyślany – mówił Grzegorz Lato, prezes PZPN.
W związku z tym mamy do niego pytania:

Reklama

1. Kiedy odbyło się spotkanie z Maciejem Skorżą?
2. Kiedy odbyło się spotkanie z Ryszardem Tarasiewiczem?
3. Kiedy odbyło się spotkanie z Piotrem Nowakiem?
4. Kiedy odbyło się spotkanie z kandytami zagranicznymi – Zacceronim, Grantem, Sanchezem i innymi?

No bo jak z każdym z osobna, kto zgłosił swoją kandydaturę, to z każdym… Był miesiąc czasu, aby odpowiednio wszystko rozplanować. Mamy nadzieję, że pan nie kłamał, panie prezesie? Szczególnie interesuje nas sprawa Skorży.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego

Maciej Piętak
0
Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego
Mundial 2026

Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

AbsurDB
1
Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

Weszło

Reklama