Nasi piłkarze grali czy nie?

redakcja

Autor:redakcja

26 października 2009, 16:51 • 1 min czytania

Reklama
Nasi piłkarze grali czy nie?

Myślicie, że ostatnie dwie kolejki ekstraklasy naprawdę się odbyły, czy to było tylko złudzenie? Bo na oficjalnej stronie PZPN do teraz wyników nie ma, tabela też jakaś taka mocno przeterminowana.
Janusz Atlas, jako rzecznik prasowy, chwali się jakimś pismem „Polska Piłka” – taki profesjonalny produkt, taka satysfakcja. Niestety, „Polskiej Piłki” nikt nie czyta, a dostęp do strony pzpn.pl jest banalnie prosty i wypadałoby choć trochę się nią zająć. Atlas, osoba odpowiedzialna za dział prasowy, mógłby tego dopilnować. Rozumiemy, że musi chodzić po tych wszystkich telewizjach i sprzeczać się z kibicami-terrorystami (swoją drogą, niestety w TVN24 intelektualnie zniszczył przedstawicielkę koniecpzpn.pl), ale chyba jest tam ktoś, kto mógłby nanieść kilka wyników?

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego

Maciej Piętak
0
Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego
Mundial 2026

Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

AbsurDB
1
Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

Weszło

Reklama