Błaszczykowski – problem z mięśniami, problem z grą

redakcja

Autor:redakcja

24 października 2009, 12:37 • 1 min czytania

Reklama
Błaszczykowski – problem z mięśniami, problem z grą

Jakub Błaszczykowski został zdjęty w przerwie meczu z Bayerem, bo ma kłopoty z mięśniami. Problem jest jednak trochę większy, bo gdyby Kuba miał kłopoty tylko zdrowotne, to pół biedy. Gorzej, że w tym sezonie wybitnie nie idzie mu po prostu gra w piłkę.
Na dziesięć kolejek Bundesligi, tylko raz – jeszcze w sierpniu – zaliczył 90 minut. A tak albo był zdejmowany, albo wchodził z ławki rezerwowych. Nie strzelił żadnego gola, z dwoma asystami też furory nie robi. W kadrze ostatnio – padaka kompletna. To alarmujące, bo mowa przecież o chłopaku, który grać potrafi jak żaden inny polski piłkarz. I jak się okaże, że nawet on nie doskoczy do średniego europejskiego poziomu (Borussia to przecież nie potentat), to kto nam zostanie?

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego

Maciej Piętak
0
Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego
Mundial 2026

Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

AbsurDB
1
Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

Weszło

Reklama