Zdaniem PS Polonii należy się walkower

redakcja

Autor:redakcja

25 maja 2009, 18:27 • 1 min czytania

Reklama
Zdaniem PS Polonii należy się walkower

Hmm, piłkę zagrywał głową Peszko? Był na minimalnym spalonym? Panowie, jeśli Peszko, to sprawa jest grubsza i Polonii należy się walkower! Ten nicpoń przecież zszedł z boiska w 53 minucie (26 minut wcześniej), więc w ogóle nie miał prawa być na murawie – ani na pozycji spalonej, ani na żadnej innej!

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Weszło

Reklama