Grosickiego nawet nie zgłosili do ligi

redakcja

Autor:redakcja

23 września 2008, 21:43 • 1 min czytania

Reklama
Grosickiego nawet nie zgłosili do ligi

Kamil Grosicki nie został nawet zgłoszony do rozgrywek szwajcarskiej ekstraklasy, co oznacza, że do grudnia może pograć głównie na tym, na czym lubi najbardziej (przyjmijmy, że na cymbałkach). Potem wróci do Legii.
O tym, że Sion nie będzie się starał o zatrzymanie polskiego pomocnika informowaliśmy już dawno, ale nie sądziliśmy przez następne pięć minut on nawet nie powącha murawy. A jednak! Dodajmy, że na rzekomym talencie Grosickiego nie poznało się kolejnych trzech szkoleniowców tego klubu.

Reklama

WEٹ 100 ZفOTYCH BONUSU I SKORZYSTAJ Z NAJWYŁ»SZYCH KURSÓW – WWW.GAMEBOOKERS.COM

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama