Wściekły Luka Modrić przerwał wywiad [WIDEO]

Paweł Marszałkowski

Autor:Paweł Marszałkowski

20 czerwca 2024, 12:57 • 1 min czytania 9 komentarzy

Reprezentacja Chorwacji na ten moment jest jednym z największych rozczarowań tegorocznych mistrzostw Europy. Nie zachwyca również Luka Modrić. 38-latek przerwał rozmowę po kontrowersyjnym pytaniu zadanym przez hiszpańskiego reportera.

W pierwszym meczu Chorwaci ulegli Hiszpani 0:3. Podopieczni Zlatko Dalicia zamierzali odegrać się w drugim starciu grupowym. Bezskutecznie. W środowe popołudnie dzielni Albańczycy wyrwali remis 2:2.

W obu spotkaniach w pierwszym składzie wyszedł 38-letni Luka Modrić, który po zremisowanym meczu z Albanią odpowiadał na pytania dziennikarzy. Gdy reporter hiszpańskiej telewizji zapytał, czy w decydującym dla Chorwacji meczu z Włochami na boisko wyjdą młodsi czy starsi zawodnicy, Modrić poinformował, że rozmowa dobiegła końca i odszedł.

Chorwacja zmierzy się z Italią w poniedziałek w Lipsku. Po dwóch meczach Luka Modrić i spółka mają na koncie tylko jeden punkt, więc do awansu będą potrzebować zwycięstwa.

WIĘCEJ O EURO 2024:

Kaszub. Urodził się równo 44 lata po Franciszku Smudzie, co może oznaczać, że właśnie o nim myślał Adam Mickiewicz, pisząc słowa: „A imię jego czterdzieści i cztery”. Choć polskiego futbolu raczej nie zbawi, stara się pracować u podstaw. W ostatnich latach poznał zapach szatni, teraz spróbuje go opisać - przede wszystkim w reportażach i wywiadach (choć Orianą Fallaci nie jest). Piłkę traktuje jako pretekst do opowiedzenia czegoś więcej. Uzależniony od kawy i morza. Fan Marka Hłaski, Rafała Siemaszki, Giorgosa Lanthimosa i Emmy Stone. Pomiędzy meczami pisze smutne opowiadania i robi słabe filmy.