Szwarga: Jesteśmy gotowi, aby wywalczyć awans

redakcja

Autor:redakcja

15 sierpnia 2023, 10:27 • 1 min czytania

Reklama
Szwarga: Jesteśmy gotowi, aby wywalczyć awans

Dawid Szwarga jest pozytywnie nastawiony do zbliżającego się starcia Rakowa z Arisem w eliminacjach do Ligi Mistrzów. 32-letni szkoleniowiec przekazał, że mistrzowie Polski są doskonale przygotowani do pojedynku na Cyprze.

Reklama

– Cieszymy się na wyzwanie, które jest dopiero przed nami. Nasza przygoda w Europie trwa. Na razie jest naznaczona udanymi spotkaniami i awansami do kolejnej rundy. Na to liczymy również jutro – przyznał trener „Medalików” na niedawnej konferencji prasowej.

– Jesteśmy w pełni świadomi jakości rywala, jego mocnych i słabych stron. Wiem, że mój zespół jest przygotowany zarówno od strony taktycznej, jak i mentalnej do tego, aby wyjść na murawę i wywalczyć historyczny awans – dodał.

Spotkanie rewanżowe między Arisem Limassol, a Rakowem Częstochowa zostanie rozegrane już dzisiaj, o godzinie 19:00.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank