Kolejna walka Piotra Świerczewskiego. Wystąpi na FAME MMA

redakcja

Autor:redakcja

19 czerwca 2023, 19:40 • 1 min czytania

Reklama
Kolejna walka Piotra Świerczewskiego. Wystąpi na FAME MMA

Były reprezentant Polski Piotr Świerczewski stoczy drugą walkę w światku freak fightów. Tym razem wystąpi na gali FAME MMA.

Reklama

Piotr Świerczewski stoczy kolejną walkę 21 lipca we Wrocławiu, gdzie odbędzie się gala FAME FRIDAY ARENA #1. Rywalem „Świra” będzie Dariusz „Daro Lew” Kazimierczuk. Pojedynek zaplanowano w formule MMA.

51-letni były reprezentant Polski w światku freak fightów zadebiutował w grudniu 2019 roku. Na gali FFF 2 pokonał jednogłośnie na punkty Grzegorza „Grega Collinsa” Chmielewskiego. „Świr” ma jednak bardzo bogatą listę walki nieoficjalnych i amatorskich, o których więcej przeczytacie w polecanym niżej artykule.

WIĘCEJ O PIOTRZE ŚWIERCZEWSKIM:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank