W niesamowitej formie jest Harry Kane na starcie sezonu 2025/26. Anglik zapisał dziś na swoim koncie hat-tricka, a Bayern Monachium zwyciężył na wyjeździe 4:1 z TSG Hoffenheim.

To już drugi hat-trick 32-latka w tym sezonie ligowym.
𝐑𝐀𝐙, 𝐃𝐖𝐀, 𝐓𝐑𝐙𝐘 ⚽⚽⚽
Hat-trick Kane! 🎯 On nie przestaje strzelać 🤯#BundesTAK 🇩🇪 pic.twitter.com/hwMlzygMwS
— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) September 20, 2025
Kolejny hat-trick Harry’ego Kane’a w Bundeslidze
Liczby Harry’ego Kane’a w bieżącej kampanii naprawdę muszą imponować. Snajper bawarskiej drużyny tylko w Bundeslidze zdążył już zanotować… osiem trafień w czterech ligowych występach, a dorzucił również do tego trzy asysty. Anglik dokłada w lidze punkcik do klasyfikacji kanadyjskiej średnio co pół godziny.
Jak gdyby tego było mało, Kane dopiero co ukąsił dwukrotnie w starciu z Chelsea w Lidze Mistrzów.
Strzelił też dwa gole w Pucharze i jednego w Superpucharze Niemiec.
Czyżby Kane miał zamiar w tym sezonie skutecznie podnieść rękę na rekord strzelecki Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze? Przypomnijmy, że kapitan reprezentacji Polski zakończył sezon ligowy 2020/21 z 41 bramkami na koncie (w 29 spotkaniach).
CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:
- Harry Kane znów pójdzie transferowym śladem Roberta Lewandowskiego?
- Trela: Męczony przez Nagelsmanna. Jak Polanski został trenerem w Bundeslidze?
- Jakub Kamiński przeszedł do historii Bundesligi
fot. NewsPix.pl