Media: Trzy lata temu opuścił Ekstraklasę. Teraz ma trafić do Zagłębia Lubin

Bartosz Lodko

02 lutego 2025, 23:31 • 1 min czytania 15

Reklama
Media: Trzy lata temu opuścił Ekstraklasę. Teraz ma trafić do Zagłębia Lubin

Według informacji Filipa Trokielewicza z tygodnika „Piłka Nożna” do Zagłębia Lubin ma trafić nowy środkowy obrońca. Mowa o Damianie Michalskim.

Reklama

26-letni defensor w sierpniu 2022 roku zamienił Wisłę Płock na Greuther Fürth. W barwach drużyny rywalizującej aktualnie na zapleczu niemieckiej Bundesligi rozegrał łącznie 67 spotkań, w których zdobył osiem bramek i zanotował trzy asysty.

Kontrakt Michalskiego jest ważny do końca czerwca bieżącego roku, aczkolwiek zawiera on klauzulę umożliwiającą przedłużenie go o dodatkowy rok. Z informacji Filipa Trokielewicza wynika jednak, że piłkarz w poniedziałek przejdzie testy medyczne, a następnie zwiążę się z Zagłębiem Lubin dwuletnią umową.

Reklama

Miedziowi rozpoczęli rundę wiosenną od porażki 0:1 z Pogonią Szczecin. W następnej kolejce zespół Marcina Włodarskiego zmierzy się na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

15 komentarzy
Bartosz Lodko

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
5
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie