Matty Cash z asystą w ligowym meczu z Chelsea [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Opracowanie:Paweł Wojciechowski

27 kwietnia 2024, 23:29 • 2 min czytania 2 komentarze

Matty Cash zanotował kolejną asystę, ale jego Aston Villa tylko zremisowała u siebie z Chelsea i nadal nie może być pewna awansu do Champions League w przyszłym sezonie.

Reprezentant Polski zaliczył kluczowe podanie przy golu w 42. minucie na 2:0, którego strzelił rewelacyjny ostatnio Morgan Rogers. Drużyna z Birmingham prowadziła do przerwy i wydawało się, że nic jej nie grozi.

Po przerwie jednak przygniatającą przewagę mieli gracze Chelsea, którzy wyrównali, a w samej końcówce nawet strzelili gola na 3:2, ale sędzia po interwencji VAR dopatrzył się faulu i mecz zakończył się remisem.

Aston Villa po podzieleniu się punktami z Chelsea pozostaje na czwartym miejscu, mając siedem punktów przewagi nad piątym Tottenhamem, który ma jednak aż trzy mecze rozegrane mniej. Walka między tymi ekipami o ostatnie miejsce w przyszłorocznej edycji Champions League będzie trwała do ostatniej kolejki, a z pewnością na to liczą fani Premier League.

Kluczowe podanie przy bramce Rogersa było drugą ligową asystą w tym sezonie dla Cahsa. 26-latek we wszystkich rozgrywkach w barwach The Villans zaliczył w obecnej kampanii 43 spotkania, strzelił pięć goli i zanotował trzy ostatnie podania.

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.