Matty Cash ratuje Aston Villę! Polak doprowadził do dogrywki [WIDEO]

Opracowanie:redakcja

18 kwietnia 2024, 20:44 • 1 min czytania 1 komentarz

Matty Cash był najjaśniejszą postacią Aston Villi w czwartkowym spotkaniu z Lille. Polski obrońca jako jedyny zagrażał francuskiej bramce. Jego trud został wynagrodzony w końcówce meczu. Strzelił gola, który zapewnił dogrywkę!

W rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Ligi Konferencji Lille niemiłosiernie tłamsiło Aston Villę. Ekipa z Birmingham nie potrafiła stworzyć sobie żadnej okazji bramkowej. Na pierwszy celny strzał czekała aż do końcówki drugiej połowy. Oddał go Matty Cash, który był najjaśniejszą postacią w składzie Unaia Emery’ego. Polak jako jedyny stwarzał zagrożenie pod bramką Mastifów.

Za swój trud Cash został wynagrodzony. Polski obrońca wykorzystał zamieszanie w polu karnym i niepewne wyjście z bramki Lucasa Chevaliera. Oddał mocny strzał zza pola karnego i zdobył bramkę, która zapewniła dogrywkę Aston Villi w starciu z Lille. Lwy przegrywały wtedy 0:2, natomiast w pierwszym meczu wygrały 2:1.