Przepiękna bramka Frankowskiego w meczu z Le Havre! [WIDEO]

Opracowanie:Patryk Fabisiak

06 kwietnia 2024, 18:48 • 2 min czytania 3 komentarze

Przemysław Frankowski podtrzymuje formę ze zgrupowania reprezentacji Polski! Wahadłowy Lens popisał się przepięknym trafieniem w ligowym starciu z Le Havre.

28-latek był jednym z największych wygranych ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski, w trakcie którego drużyna Michała Probierza wywalczyła awans na mistrzostwa Europy. Zagrał bardzo dobrze i strzelił bramkę w starciu półfinałowym baraży z Estonią i pomimo tego, że doskwierał mu uraz, powtórzył to w finale z Walią. Rozegrał całe 90 minut i dogrywkę, a w rzutach karnych pewnie wykorzystał swoją szansę.

Po powrocie ze zgrupowania Frankowski zaliczył słabszy występ w przegranym 1:2 meczu derbowym z Lille, ale kiepsko zaprezentowała się cała drużyna. Nieco inaczej wyglądało to z kolei w kolejnym ligowym spotkaniu z Le Havre. Polak w 58. minucie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, lobując bramkarza uderzeniem ze sporej odległości. Było to jego czwarte trafienie w tym sezonie.

Niestety jego koledzy znów nie dojechali i w 78. minucie Le Havre doprowadziło do wyrównania. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Urodzony w 1998 roku. Warszawiak z wyboru i zamiłowania, kaliszanin z urodzenia. Wierny kibic potężnego KKS-u Kalisz, który w niedalekiej przyszłości zagra w Ekstraklasie. Brytyjska dusza i fanatyk wyspiarskiego futbolu na każdym poziomie. Nieśmiało spogląda w kierunku polskiej piłki, ale to jednak nie to samo, co chłodny, deszczowy wieczór w Stoke. Nie ogranicza się jednak tylko do futbolu. Charakteryzuje go nieograniczona miłość do boksu i żużla. Sporo podróżuje, a przynajmniej bardzo by chciał. Poza sportem interesuje się w zasadzie wszystkim. Polityka go irytuje, ale i tak wciąż się jej przygląda. Fascynuje go… Polska. Kocha polskie kino, polską literaturę i polską muzykę. Kiedyś napisze powieść – długą, ale nie nudną. I oczywiście z fabułą osadzoną w polskich realiach.