Znamy powód absencji Aleksandra Bobka. Bramkarz trafił do szpitala

Konrad Modzel

Opracowanie:Konrad Modzel

12 lutego 2024, 20:06 • 1 min czytania

Reklama
Znamy powód absencji Aleksandra Bobka. Bramkarz trafił do szpitala

Znamy powód absencji Aleksandra Bobka w poniedziałkowym meczu z Koroną Kielce. 19-latek podczas treningu zderzył się z kolegą z zespołu i natychmiast trafił do szpitala.

Reklama

Ostatecznie skończyło się tylko na strachu, ale decyzja musiała zapaść szybko, stąd jego nieobecność w kadrze meczowej, informuje nasz dziennikarz, Szymon Janczyk.

Co tak naprawdę się stało? Młody bramkarz podczas treningu zderzył się z Yadegarem Rostamim, który do ŁKS-u przeniósł się tej zimy z Pogoni Szczecin na zasadzie wypożyczenia.

Zaraz po incydencie na treningu, Bobek pojechał do szpitala. Jego zdrowiu nic nie zagraża. Finalnie badania były pozytywne i na dniach 19-latek wróci do treningów.

Reklama

Młodzieżowy reprezentant Polski w tym sezonie rozegrał 16 meczów w drużynie beniaminka. Mimo że puścił 31 bramek, jest jednym z wyróżniających się bramkarzy w Ekstraklasie.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
12
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie