Piękne trafienie Viniciusa! Real Madryt prowadzi 2:0 z Gironą [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Opracowanie:Arkadiusz Prosowski

10 lutego 2024, 19:38 • 1 min czytania 0 komentarzy

Najpierw Vinicius, potem Bellingham i mamy 2:0 w pierwszej połowie hitu ligi hiszpańskiej. „Królewscy” świetnie się bawią w starciu z Gironą.

Real Madryt mierzy się na swoim stadionie z drugą w tabeli Gironą. Spotkanie rozpoczęło się wręcz idealnie dla ekipy Carlo Ancelottiego. Już w szóstej minucie błysnął Vinicius Junior, który po przebiegnięciu kilku metrów oddał kapitalny strzał z dystansu, po którym bezradny Gazzaniga mógł tylko spojrzeć na piłkę w siatce.

To nie był koniec magii “Królewskich”, bowiem w 35. minucie – po świetnym podaniu Viniciusa – bramkarza pokonał tym razem Jude Bellingham. Tym sposobem Real Madryt prowadził do przerwy 2:0.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.