Sandecja wybrała nowego trenera

redakcja

Autor:redakcja

07 stycznia 2024, 21:57 • 1 min czytania

Reklama
Sandecja wybrała nowego trenera

Nowym szkoleniowcem Sandecji Nowy Sącz został 56-letni Robert Kasperczyk, który kiedyś już prowadził drużynę z Małopolski. Wcześniej pracował także dla Podbeskidzia Bielsko-Biała, Motoru Lublin czy Hutnika Kraków.

Reklama

— Muszę powiedzieć i robię to z przyjemnością, że mam w sobie bardzo dużo optymizmu. Oglądałem Sandecję we wszystkich meczach rundy jesiennej, pierwsze, co mi się nasunęło po kilku spotkaniach to fakt, że jest większy potencjał niż wyniki czy miejsce w tabeli — powiedział w rozmowie z mediami klubowymi nowy trener Sandecji.

https://twitter.com/SandecjaNS/status/1744030351884755291

Robert Kasperczyk zmienił na stanowisku młodszego o całe dziesięć lat Łukasza Surmę, który spędził w Nowym Sączu niecałe pół roku. Sandecja nie jest w najlepszej sytuacji — w ubiegłym sezonie spadła do drugiej ligi, a teraz… broni się przed kolejnym spadkiem, zajmując 17. miejsce w tabeli trzeciego poziomu rozgrywkowego.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank