Dwóch piłkarzy Pogoni przedłużyło swoje kontrakty

redakcja

Autor:redakcja

04 stycznia 2024, 20:06 • 2 min czytania

Reklama
Dwóch piłkarzy Pogoni przedłużyło swoje kontrakty

Dobra wiadomość dla kibiców Pogoni. Marcel Wędrychowski i Kacper Smoliński przedłużyli swoje umowy. Oba kontrakty obowiązują teraz do czerwca 2026 roku.

Reklama

Zarówno Wędrychowski, jak i Smoliński są wychowankami Pogoni. Ten pierwszy rozegrał w I drużynie „Dumy Pomorza” 33 mecze. Ma na koncie 1 gola i 3 asysty. Rok starszy z kolei Smoliński w Pogoni wystąpił łącznie w 50 spotkaniach. Może pochwalić się 5 trafieniami i 2 ostatnimi podaniami.

– Każdy mecz w barwach Pogoni Szczecin to dla mnie wielka duma. Jako wychowanek zawsze marzyłem, by być częścią I zespołu Portowców. Cieszę się, że udało mi się to marzenie zrealizować. Ta przedłużona umowa to dla mnie dodatkowy zastrzyk energii. Zamierzam ciężko pracować, aby moja pozycja w drużynie była coraz silniejsza i aby pomagać klubowi osiągać coraz większe sukcesy – mówił po podpisaniu nowego kontraktu Wędrychowski.

Reklama

– Zawsze podkreślam, że Duma Pomorza jest ważną częścią mojego życia i cieszę się, że nadal będę mógł reprezentować jej barwy. Nie mogę się już doczekać startu przygotowań do drugiej części sezonu. Uważam, że to co najlepsze jeszcze w tym klubie przede mną – powiedział z kolei Smoliński.

Drużyna Jensa Gustaffsona zajmuje 6. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Inauguruje rundę wiosenną wyjazdowym meczem ze Śląskiem Wrocław.

WIĘCEJ O POGONI SZCZECIN:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
9
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie