Kompromitacja HSV w derbach z St. Pauli. Kuriozalny samobój [WIDEO]

01 grudnia 2023, 19:39 • 2 min czytania 4 komentarze

Długo oglądamy piłkę, ale czegoś takiego chyba jeszcze nie widzieliśmy. Dwóch obrońców i bramkarz HSV strzelili sobie tak spektakularnego samobójczego gola, że nie bardzo wiemy, jak go skomentować. To, co się wydarzyło, nie dzieje się nawet w grze komputerowej.

Mecz HSV Hamburg z St. Pauli zapowiadał się jako prawdziwy derbowy hit. Oba zespoły plasują się na dwóch czołowych miejscach 2. Bundesligi i walczą o awans. Wszystko zostało jednak brutalnie zweryfikowane. Już po kwadransie St. Pauli prowadziło 1:0, a chwilę później wstyd na cały świat kibicom HSV przynieśli środkowi obrońcy Guilherme Ramos, Stephan Ambrosius i bramkarz Daniel Heuer Fernandes. Po wymianie dwóch nieudolnych podań od bramki golkiper władował piłkę do własnej siatki. I zrobił to bardzo efektownie, z metra pod samą poprzeczkę.

Do przerwy St. Pauli prowadzi z HSV 2:0, ale nie sądzimy, żeby coś się zmieniło w drugiej połowie, jeśli w składzie gości dalej będzie występowało to ekscentryczne trio obrońców.