Michał Skóraś z dwiema asystami dla Brugge w Lidze Konferencji [WIDEO]

30 listopada 2023, 20:25 • 2 min czytania 3 komentarze

W ostatnich tygodniach Michał Skóraś miał problem z regularną grą. Gdy w końcu otrzymał szansę od trenera FC Brugge w większym wymiarze czasu, w pełni ją wykorzystał. Zanotował dwie asysty w starciu z Besiktasem.

Od początku października Michał Skóraś spędził tylko czternaście minut w lidze w barwach FC Brugge. Trener Ronny Deila nie stawia na polskiego skrzydłowego w Jupiler League, dlatego jego jedyną szansą na grę są puchary. 23-latek otrzymywał okazje na występy w trzech spotkaniach fazy grupowej Ligi Konferencji. W czwartym meczu w końcu pokazał się z dobrej strony, notując dwie asysty.

Skóraś pojawił się na boisku po przerwie spotkania z Besiktasem. Potrzebował zaledwie sześciu minut, by zaliczyć asystę przy trafieniu Raphaela Onyediki. Polski skrzydłowy wyłożył piłkę na przedpole Nigeryjczykowi, a ten pokonał Ersin Destanoglu po raz czwarty w czwartkowy wieczór. Chwilę później Skóraś podał celnie do Andreasa Skova Olsena, a Brugge prowadziło już 5:0.

Dla Skórasia to pierwsze asysty po transferze z Lecha Poznań do Brugge. 23-latek wystąpił dotychczas w 16 meczach, strzelając w nich jednego gola.