Francuskie media oczarowane Marcinem Bułką: Nierdzewiejący polski gigant

27 listopada 2023, 07:28 • 2 min czytania 3 komentarze

Marcin Bułka dba o czystość, a najbardziej o czyste konto. Udowodnił to w ośmiu ligowych spotkaniach z rzędu. Francuskie media zasłużenie chwalą bramkarza z Polski, który nie stracił bramki już od 723 minut.

Marcin Bułka jest w najlepszej formie w życiu. 24-latek po ostatnim spotkaniu z Tououlse FC zachował czyste konto ósmy raz z rzędu, nie tracąc koncentracji do ostatnich minut. Jego drużyna pobiła przy tym klubowy rekord, pierwszy raz w historii nie przegrywając od 13 spotkań. Ogromny w tym wkład naszego bramkarza, co doceniają tamtejsze media.

Nawet gdy nie ma nic do roboty przez 90 minut, to w doliczonym czasie ratuje trzy punkty. Nierdzewiejący polski gigant – napisał “Nice Matin”, wystawiając Bułce notę 6.

Drużyna mogła polegać na solidnej formie Marcina Bułki pod koniec meczu, dzięki czemu umocniła się na drugim miejscu i traci jeden punkt do lidera – dodał “Quest-France”.

OGC Nice jest obecnie wiceliderem tabeli ligowej, tracąc zaledwie jeden punkt do pierwszego PSG. Drużyna Marcina Bułki rozegra swój następny mecz 2 listopada o godzinie 21:00, mierząc się z Nantes w starciu ligowym.